10. výročí od rekonstrukce Domova Slunečnice Ostrava, p. o.

Dne 10. 01. 2017 uspořádal Domov Slunečnice Ostrava, p. o. oslavu u příležitosti 10. výročí od rekonstrukce organizace.

Číst dál: 10. výročí od rekonstrukce Domova Slunečnice Ostrava, p. o.

"Jedeme v tom společně!" 2017

Již podruhé se Domov Slunečnice Ostrava p. o. zapojí do celorepublikového projektu „Jedeme v tom společně!“, pořádaného Domovem pro seniory Vrbno pod Pradědem.

Číst dál: "Jedeme v tom společně!" 2017

„Virtuální univerzita“ 2016

Domov Slunečnice Ostrava, p. o. se opět zapojil do společného projektu pořádaného Domovem pro seniory Vrbno pod Pradědem.

Číst dál: „Virtuální univerzita“ 2016

"Jedeme v tom společně!" 2016

Domov Slunečnice Ostrava, p. o. se zapojil, společně s ostatními domovy, do projektu „Jedeme v tom společně“, pořádaného Domovem pro seniory Vrbno pod Pradědem.

Číst dál: "Jedeme v tom společně!" 2016

50. a 40. výročí založení naší organizace

Dne 09. 12. 2015 uspořádal Domov Slunečnice Ostrava, p. o. oslavu u příležitosti 50. a 40. výročí založení organizace. Pro klienty, zaměstnance a hosty byl připraven slavnostní program. Po úvodním slovu pana ředitele Ing. Radka Barana a poděkování zástupcům zřizovatele paní Mgr. Jaroslavě Rovňákové a panu Ing. Zbyňku Pražákovi, Ph.D. následovalo předtančení žáků Taneční školy Ostrava Karla a Leony Bankových.

Číst dál: 50. a 40. výročí založení naší organizace

Anketa společenské odpovědnosti 2013

Anketa společenské odpovědnosti

Ukončení hlasování

Institut společenské odpovědnosti, o.p.s. ukončil možnost hlasování do čtvrtého ročníku Ankety společenské odpovědnosti ČR 2013.

Číst dál: Anketa společenské odpovědnosti 2013

Anketa společenské odpovědnosti

Anketa společenské odpovědnosti

Naše organizace se v rámci 3. ročníku „Ankety společenské odpovědnosti“ v kategorii neziskových organizací umístila na krásném druhém místě.

Číst dál: Anketa společenské odpovědnosti

Centrum denních služeb

Vzhledem k četným dotazům na sociální službu "centra denních služeb" oznamujeme, že tato služba byla od 1.1.2013 zrušena.

Květa Fialová otevřela Fit park v Domově Slunečnice

V zahradě naší organizace byl v pondělí 21. května otevřen Fit park pro seniory i návštěvníky zařízení. Slavnostního zahájení se zúčastnila herečka Květa Fialová, patronka Evropského roku aktivního stárnutí a mezigenerační solidarity, náměstek primátora Martin Štěpánek, místostarosta obvodu Poruba Jan Dekický, ředitel společnosti Abena Ivan Babinec a další hosté.

Číst dál: Květa Fialová otevřela Fit park v Domově Slunečnice